Projektowanie wnętrz
Głównym polem naszej działalności jest projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych, a także obiektów komercyjnych: sklepów, biur i lokali usługowych. Udzielamy również porad z zakresu doboru mebli, kolorystyki czy materiałów wykończeniowych. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat i w tym czasie zdobyliśmy szerokie doświadczenie, które stale rozwijamy, uczestnicząc w najważniejszych imprezach branżowych. Działamy na terenie Poznania oraz całej Polski.


Praca nad wnętrzem rozpoczyna się od inwentaryzacji obiektu oraz omówienia z inwestorem zakresu pracy, analizy  potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników.

1 etap - koncepcja wnętrza, przedstawiona jest na rzutach, w kilku wersjach, zawiera układ funkcjonalny, propozycje zmian i ciekawych rozwiązań przestrzennych.

2 etap – wizualizacja wszystkich lub wybranych pomieszczeń oraz propozycje kolorystyki i materiałów wykończeniowych, oświetlenia i wyposażenia.

3 etap – dokumentacja, czyli rzuty i przekroje, ilości i kosztorysy, opisane i zwymiarowane tak, aby można było rozpocząć realizację projektu.

4 etap – nadzór autorski.

Projekt może zawierać wszystkie etapy, ale może też pozostać w zakresie koncepcji lub wizualizacji, w zależności od potrzeb Klienta.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.Przykładowe realizacje:

Więcej realizacji na www.zakprojekty.comZAK Studio, e-mail: anna@studiozak.pl, tel. 692 476 826